Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Vuelta a Burgos 2020

Veselý v Prostějově podlehl hráči z páté stovky. Sezona je příšerná, přiznal

Jiří Veselý čtvrtý triumf na tenisovém challengeru v Prostějově nepřidá. Trojnásobný vítěz turnaje nečekaně prohrál hned v prvním kole se Švýcarem Sandrem Ehratem, který je ve světovém žebříčku až na 409. místě.

Je nám líto, video expirovalo.
Veselého pouť prostějovským challengerem skončila hned na svém startu

Veselý zápas nezvládl, přestože pro sebe získal první sadu. Ve druhé ale neproměnil dva brejkboly a ztratil ji v poměru 3:6. Zlepšení nepřišlo ani v rozhodujícím třetím setu, kterým se český tenista protrápil stejně jako celou letošní sezonou.

"Sezona je příšerná. Jsem smířený s tím, co přijde. Budu se muset nějakým způsobem prokousat zpátky. Buď se to povede, nebo ne," řekl posmutnělý Veselý.

Hned v prvním kole vypadl i Lukáš Rosol. Proti Benjaminu Haasovi rozhodoval až třetí set. V něm Rosol ani jednou neudržel vlastní podání a po setech 6:7, 6:4 a 1:6 prohrál s Němcem ze třetí stovky světového žebříčku 1:2.

Výsledky challengeru v Prostějově

Dvouhra - 2. kolo: Šafránek (ČR) - Miedler (14-Rak.) 6:2, 6:3, Ehrat (Švýc.) - Veselý (4-ČR) 3:6, 6:3, 6:4, Hassan (Něm.) - Rosol (7-ČR) 7:6 (7:4), 4:6, 6:1, Galan Riveros (9-Kol.) - Lehečka (ČR) 6:0, 7:6 (8:6), Gaio (10-It.) - Nejedlý (ČR) 6:0, 6:4.

Hlavní zprávy