Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Oaks

V Miami dohráli už i Roddick a Williamsová

Miami - Americká tenistka Serena Williamsová ve čtvrtfinále podlehla v souboji bývalých světových jedniček Caroline Wozniacké z Dánska dvakrát 4:6. Williamsová tak rekordní šestý titul v Miami nezíská. Jen den poté, co vyřadil Rogera Federera, na turnaji dohrál Andy Roddick, který nestačil na Juana Mónaka. 

 

Serena Williamsová
zdroj: ČTK/AP autor: Charles Krupa

"Rozběhala jsem ji," konstatovala stručně po utkání Wozniacká, kterou v semifinále čeká Maria Šarapovová. Ruska ve čtvrtfinále vyřadila Číňanku Li Na po setech 6:3, 6:0. Williamsová sice v utkání s Wozniackou zahrála 34 vítězných míčů, současně ale udělala 36 nevynucených chyb, zatímco Dánka jen třináct.

Mám pocit, že proti mně každý odehraje životní zápas," prohlásila Američanka. "Hrála jsem tak na dvacet procent. Udělala jsem spoustu chyb, pro které nemám vysvětlení. Není, na co bych se mohla vymlouvat," dodala.

Se soutěží mužů se necelých 24 hodin poté, co ukončil šestnáctizápasovou vítěznou sérii Rogera Federera, rozloučil Andy Roddick. Americký tenista ve čtvrtém kole prohrál s Argentincem Juanem Mónakem 5:7 a 0:6.

"Dneska jsem na to neměl fyzicky. Za stavu 4:4 mi došly síly, nemám prostě natrénováno," připomněl Roddick pauzu zaviněnou sérií zranění. "Ale jinak mám z turnaje dobrý pocit. Neomezují mě zdravotní problémy, takže záleží jen na mně. Je to jen otázka tréninku," uvedl.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy