Studio Time Out

Světová pětka Nišikori skončil na turnaji v Riu hned v prvním kole

Rio de Janeiro - Japonský tenista Kei Nišikori nezvládl v roli prvního nasazeného úvodní zápas na turnaji v Riu de Janeiro. Pátý hráč světového žebříčku podlehl na brazilské antuce domácímu Thomazi Belluccimu za 79 minut 4:6, 3:6.

První nasazený Nišikori vypadl v Riu s domácím Belluccim

Nišikori se na kurtu nad svou hrou nebývale rozčiloval a po ztrátě prvního setu dokonce zničil raketu. "Byl to zřejmě můj nejhorší zápas za posledních pár let," konstatoval obvykle klidný Japonec a uznal, že se při hře už dlouho tak nevztekal.

Po přesunu z Argentiny do Ria de Janeiro se Nišikori nedokázal vyrovnat s těžkými míčky. "Myslím, že nejhorší bylo zvyknout si na míčky. Nic jsem s tím nedokázal udělat," uznal sedmadvacetiletý tenista, jenž v neděli v Buenos Aires těsně nedosáhl na titul a prohrál na okruhu šesté finále za sebou. Ze zisku trofeje se radoval naposledy před rokem v Memphisu.