Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Univerzivní fotbalová liga: UK Praha – ZČU Plzeň

Štěpánek se vrací. Radit bude před French Open Dimitrovovi

Radek Štěpánek bude trénovat bulharského tenistu Grigora Dimitrova. Ke koučování se vrací více než rok po ukončení spolupráce s Novakem Djokovičem. Štěpánka doporučil Dimitrovovi Andre Agassi. Informaci přinesl server iSport.cz.

Radek Štěpánek
zdroj: ČTK autor: Michal Kamaryt

"Dohodli jsme se, že absolvujeme společnou přípravu na French Open. Dále nic neplánujeme, pak si v Paříži povíme, co bude dál. Teď je naším hlavním úkolem zvyknout si na sebe na kurtu i mimo něj, co nejrychleji se dobře poznat," uvedl Štěpánek.

Sedmadvacetiletý Dimitrov byl ve světovém žebříčku nejlépe třetí. V této sezoně klesl vítěz Turnaje mistrů z roku 2017 i kvůli problémům se zraněným ramenem až do páté desítky. Před pár dny po třech letech ukončil spolupráci s Venezuelanem Danielem Vallverduem, bývalým trenérem Tomáše Berdycha.

Čtyřicetiletý Štěpánek vyhrál během kariéry pět turnajů ATP ve dvouhře a 18 ve čtyřhře, kromě toho má i olympijský bronz ze smíšené čtyřhry a dvakrát výrazně přispěl k zisku Davis Cupu. Hráčskou kariéru ukončil předloni v listopadu a loni se rozloučil velkolepou exhibicí za účasti Djokoviče i Agassiho.

Zdroj
ČTK, iSport

Hlavní zprávy