FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Rezaiová získala v Bastadu svůj druhý letošní titul

Bastad (Švédsko) - Francouzská tenistka Aravane Rezaiová vyhrála turnaj ve švédském Bastadu a na okruhu WTA získala letos už svůj druhý titul. Přemožitelka Lucie Šafářové z pátečního semifinále zdolala v dnešním finále Giselu Dulkovou z Argentiny po třísetové bitvě 6:3, 4:6 a 6:4. Třiadvacetiletá Rezaiová získala celkově čtvrtou trofej. V květnu překvapila finálovým vítězstvím v Madridu nad bývalou světovou jedničkou Venus Williamsovou z USA, loni vyhrála turnaje WTA ve Štrasburku a na Bali.

Dulková, která bude od pondělka plnit roli páté nasazené tenistky na turnaji ECM Prague Open na pražské Štvanici, dnes bude v Bastadu hrát ještě finále čtyřhry. S Italkou Pennettaovou budou čelit českému páru Renata Voráčová, Barbora Záhlavová-Strýcová.