Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Liga mistrů UEFA

Plíšková zametla v Miami s Čeng Saj-saj, ve třetím kole si dá repete s Pegulaovou

Velmi rychle postoupila do třetího kola prestižního turnaje WTA v Miami Karolína Plíšková. Ve druhém kole totiž porazila Číňanku Čeng Saj-saj jednoznačně 6:2, 6:1. Její další soupeřkou bude Američanka Jessica Pegulaová, se kterou v březnu prohrála v Dubaji a v Dauhá.

Karolína Plíšková
zdroj: ZUMA autor: Dppi/Rob Prange

Šestá nasazená Plíšková sice v duelu s Čeng Saj-saj jako první ztratila podání a prohrávala 1:2, pak už ale další komplikace nepřipustila. Získala šest gemů v řadě a celkem soupeřce sebrala servis pětkrát. Ani ve třetím vzájemném utkání s Číňankou neztratila ani set.

S Pegulaovou má ovšem zcela opačnou bilanci. Oba dosavadní zápasy vyhrála Američanka, Plíšková v nich uhrála pouhých šest gemů a jednou dokonce ztratila set s kanárem.

Tenisový turnaj mužů a žen v Miami:

Muži: Dvouhra - 2. kolo: Duckworth (Austr.) - Goffin (8-Belg.) 6:3, 6:1, Lajovič (16-Srb.) - Escobedo (USA) 6:2, 6:3, Fritz (22-USA) - Giron (USA) 6:2, 6:2, Popyrin (Austr.) - Opelka (30-USA) 6:4, 6:2.

Ženy: Dvouhra - 2. kolo: Karolína Plíšková (6-ČR) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:2, 6:1, Muguruzaová (12-Šp.) - Wang Sin-jü (Čína) 6:4, 6:1, Mertensová (16-Belg.) - Boulterová (Brit.) 6:4, 6:1, Pegulaová (29-USA) - Sandersová (Austr.) 6:3, 6:4.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy