Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

O hlavní soutěž si na pražském turnaji WTA zahrají tři Češky

Praha – Už v pondělí začne hlavní část turnaje J&T Banka Prague Open, který je součástí nejprestižnější ženské světové série WTA. V pražské Stromovce se kromě Petry Kvitové představí kompletní česká špička. Turnaj můžete od pondělních 11:00 sledovat v přímých přenosech na ČT sport a našem webu.

Je nám líto, video expirovalo.
V kvalifikace v Praze postupují i Krejčíková a Hlaváčková

Na turnaji s dotací půl milionu dolarů se s jistotou představí osm českých tenistek, další tři ještě mají šanci. Do poslední fáze kvalifikace postoupila Barbora Krejčíková, kterou v hledišti bedlivě sledovala její trenérka, bývalá vynikající hráčka Jana Novotná. "Hodně jsme toho natrénovaly, hodně jsme toho zlepšily, klape nám to," řekla.

Krejčíková zvítězila nad Argentinkou Maríou Irigoyenovou 6:1 a 6:0. "Důležité bylo, že jsem chytla začátky obou setů a že jsem hrála svou hru," zdůraznila Krejčíková.

V prvním kole nechce chybět ani Andrea Hlaváčková, která si postup vydřela výhrou 6:7, 6:4 a 6:2 nad Slovenkou Viktorií Kužmovou. O postup z kvalifikace bude v pondělí bojovat i Tereza Smitková.

V prvním kole čeká na start Barbora Strýcová, Lucie Šafářová, obě sestry Plíškovy, Denisa Allertová, Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková a Lucie Hradecká.

Kompletní rozpis zápasů najdete zde.

Hlavní zprávy