Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
XVI. všesokolský slet 2018

Kvitová, Šafářová a Strýcová budou usilovat o 4. kolo

Paříž – Petra Kvitová, Lucie Šafářová a Barbora Strýcová jsou ve hře o postup do čtvrtého kola French Open. Na centrkurtu se představí loňská finalistka Šafářová proti Australance Samantě Stosurové, kterou před měsícem porazila ve finále turnaje v Praze a celkově s ní má výbornou bilanci 11:3. Přímý přenos z utkání Šafářová - Stosurová sledujte od 12:25 na ČT sport a našem webu. Program 6. dne najdete zde, průběžné výsledky sledujte zde.

Lucie Šafářová
zdroj: ČT4 autor: Michal Kamaryt

Desátá nasazená Petra Kvitová bude hrát na dvorci číslo 2 s Američankou Shelby Rogersovou, která v 1. kole nečekaně vyřadila Karolínu Plíškovou. Barboru Strýcovou čeká při premiéře ve třetím kole pařížského grandslamu na Kurtu Suzanne Lenglenové utkání s turnajovou dvojkou Polkou Agnieszkou Radwaňskou.

Páteční program tenisového grandslamového turnaje French Open (začátky v 11:00):

Kurt Philippa Chatriera: Wickmayerová (Belg.) - Muguruzaová (4-Šp.), Stosurová (21-Austr.) - Šafářová (11), Kyrgios (17-Austr.) - Gasquet (9-Fr.), Chardy (30-Fr.) - Wawrinka (3-Švýc.).

Kurt Suzanne Lenglenové: Halepová (6-Rum.) - Osakaová (Jap.), Karlovič (27-Chorv.) - Murray (2-Brit.), Strýcová (30) - A. Radwaňská (2-Pol.), Simon (16-Fr.) - Troicki (22-Srb.).

Kurt č. 2, druhý zápas: Rogersová (USA) - Kvitová (10).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy