Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Běžkotoulky

Krejčíková v Abú Dhabí končí, nestačila na Putincevovou

Postup Barbory Krejčíkové turnajem v Abú Dhabí se zastavil ve druhém kole na raketě Julie Putincevové. Utkání s kazachstánskou hráčkou Krejčíková prohrála 4:6 a 5:7, přestože si ve druhém setu vypracovala vedení 4:1.

Barbora Krejčíková
zdroj: ČTK autor: Jaroslav Ožana

Krejčíková ztratila úvodní set za stavu 4:4, kdy přišla o podání. Do druhé sady ale vstoupila skvěle a vedla 4:1. Putincevová však dokázala skóre otočit a za stavu 6:5 a 40:40 pro kazašskou tenistku si navíc pětadvacetiletá Češka musela nechat ošetřit oko. Ve velkém větru jí do něho vletěla nečistota.

Po vynucené pauze sice Krejčíková dokázala odvrátit jeden mečbol, při druhém už ale Putincevová utkání ukončila. V dalším kole narazí na turnajovou jedničku a úřadující vítězku Australian Open Sofii Keninovou z USA, které kvůli zranění kotníku vzdala zápas Kirsten Flipkensová z Belgie.

Dvouhra - 2. kolo:

Putincevová (13-Kaz.) - Krejčíková (ČR) 6:4, 7:5, Keninová (1-USA) - Flipkensová (Belg.) 5:7, 5:4 skreč, Džabúrová (15-Tun.) - Bondarenková (Ukr.) 5:7, 6:3, 6:2, Zidanšeková (Slovin.) - Fernandezová (Kan.) 6:4, 6:4, Kuděrmětovová (Rus.) - Turatiová (It.) 6:2, 6:1.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy