Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Tour de France 2024

Krejčíková a Nosková se před olympiádou zúčastní turnaje WTA v pražské Stromovce

Barbora Krejčíková a Linda Nosková jsou dalšími českými tenistkami, které se zúčastní Prague Open. Obě budou mít akci jako přípravu na olympijské hry v Paříži. Turnaj WTA se uskuteční od 20. do 26. července v areálu pražské Sparty ve Stromovce a po čtyřech letech bude na antuce. Přímé přenosy sledujte na ČT sport a ČT sport Plus.

Barbora Krejčíková
zdroj: Reuters autor: Issei Kato

Nosková s Krejčíkovou se připojily k dvojnásobné vítězce juniorského Roland Garros Tereze Valentové či poražené finalistce ze singlu Lauře Samson. Hrát bude i Sára Bejlek.

V deblu se představí pětinásobná grandslamová vítězka Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou.

"Myslím, že diváci budou nadšení. Uvidíme, jestli nastane souboj generací. Jsem moc rád, že se nám podařilo s holkami domluvit," řekl ředitel turnaje Miroslav Malý.

Osmadvacetiletá Krejčíková vyhrála turnaj v Praze před před třemi lety. O devět let mladší Nosková se loni probojovala do finále, kde nestačila na Japonku Nao Hibinovou. Olympijský turnaj začne také na antuce 27. července.

Ceny vstupenek na Prague Open se pohybují od 150 do 600 korun. Kapacita areálu bude stejně jako v minulých letech 2500 míst.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články