Je nám líto, video expirovalo.

Fedcupové finále je už téměř vyprodané

Praha - České tenistky v čele s Petrou Kvitovou se mohou těšit v boji o obhajobu titulu ve Fed Cupu na velkou diváckou podporu. Vstupenky do pražské O2 areny, kde se duel se Srbskem o víkendu 3. a 4. listopadu uskuteční, byly během prvního dne předprodeje skoro všechny rozebrány.

O2 arena
zdroj: ČT24

"Když jsem si minulý týden přála hrát před plnou halou, netušila jsem, že vyprodáno bude během jednoho dne. To už je stejné jako na Jardu Jágra. Je to úžasné, moc se těším na halu plnou českých fanoušků," uvedla Kvitová.

Kapitán Petr Pála informaci o rychle vyprodané hale zprvu nevěřil. "Snad na mě ještě nějaké lístky zbudou," vtipkoval. "Je super hrát před plným hledištěm. Holky si takovou atmosféru zaslouží a jistě i užijí."

Balíčky na oba dny finále byly nabízeny ve třech kategoriích. V prvním patře stály 2 990 korun, ve čtvrtém 1 490 a nejlevnější lístky byly za 990 korun. Sobotní dvouhry začnou ve 13:30, nedělní program startuje v 11:00.

Podle majitele České sportovní Miroslava Černoška se více než polovina spodního patra rozprodala jen na terminálech. "Vstupenky do internetového prodeje doslova mizely před očima. Vyprodat největší halu v zemi je snem každého promotéra," řekl.

Zájem je i o exhibici Kvitové s bývalou světovou jedničkou Ruskou Marií Šarapovovou. Duel wimbledonských šampionek se uskuteční v O2 areně 29. října.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy