Dlouhý si zahraje potřetí za sebou Turnaj mistrů

Londýn - Český daviscupový reprezentant Lukáš Dlouhý si ve dvojici s Indem Leandrem Paesem zajistil účast na tenisovém Turnaji mistrů v Londýně. Čerství vítězové čtyřhry na US Open spolu hráli na prestižním zakončení sezony již loni, v roce 2007 turnaj osmi nejlepších párů absolvoval Dlouhý po boku Pavla Víznera. Účast mezi úzkou světovou špičkou neunikne ani jejich finálovým soupeřům Maheši Bhúpathímu a Marku Knowlesovi. Již dříve měli místo jisté bratři Mike a Bob Bryanové a aktuální světové jedničky Nenad Zimonjič s Danielem Nestorem.

Polovinu startovního pole zná i turnaj ve dvouhře. K Rogeru Federerovi přibyli Rafael Nadal, Andy Murray, obhájce prvenství Novak Djokovič a čerstvý vítěz US Open Juan Martín del Potro.