Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Magazín Hokejka

Djokovič bez ztráty setu zdolal i Zvereva a má jisté semifinále Turnaje mistrů

Dva zápasy, dvě výhry a nadále bez ztráty sady. Novak Djokovič na Turnaji mistrů v Londýně zatím válí a po Američanu Johnu Isnerovi zdolal také Alexandra Zvereva z Německa. Toho porazil po setech 6:1 a 6:4. Večerní vítězství Chorvata Marina Čiliče 6:7, 6:3, 6:4 nad Isnerem pak srbského tenistu poslalo do semifinále.

Novak Djokovič
zdroj: ČTK/PA/ autor: John Walton

Jednatřicetiletý Djokovič proti o deset let mladšímu Zverevovi odvrátil v prvním setu oba brejkboly v zápase a utkání zakončil za 76 minut. "Asi to dnes nebyl žádný dechberoucí zápas, ale výhra je výhra," uvedl Srb, jenž v Londýně útočí na šestý triumf na Turnaji mistrů v kariéře.

Djokovič už měl po odpolední výhře nad Zverevem postup ze Skupiny Gugy Kuertena do semifinále prakticky jistý, zhatit ho mohl pouze Čilič vítězstvím ve dvou setech nad Isnerem. Chorvat sice večer amerického debutanta porazil, ale až ve třech sadách.

Čilič si tak po úvodní porážce se Zverevem připsal první výhru a v pátek ho čeká souboj s Djokovičem. Zverev má situaci ve svých rukou, do semifinále ho dostane výhra ve dvou setech nad Isnerem, jenž je dosud bez vítězství.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy