Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Mountfield HK - HC Dynamo Pardubice

Jedničkou bude Veselý, druhého hráče nevím, říká před daviscupovým derby Navrátil

O postup na finálový turnaj Davisova poháru se utkají čeští tenisté se Slováky. V premiérovém derby svedou oba národní celky souboj na bratislavské antuce, kterou si čeští tenisté vyzkoušeli na tréninku. Úvodní zápasy sledujte v pátek od 15:45 na ČT2 a webu ctsport.cz.

Je nám líto, video expirovalo.
Čeští tenisté se připravují na Slováky

Proti Slovensku se představí český daviscupový tým vůbec poprvé. Na bratislavský antukový kurt vstoupily postupně dvojice Rosol, Kolář a Veselý, Forejtek. Konkrétní nominaci do československého derby však český kapitán stále zvažuje.

"Trénujeme druhý den, takže určitě druhého hráče zatím vybraného nemám. Jasné je, že bude hrát Jirka Veselý, který bude jedničkou. Pro toho druhého pro páteční utkání se budu muset rozhodnout, uvidím po trénincích," uvedl k české nominaci na derby kapitán týmu Navrátil.

Slovensko zatím nahlásilo sestavu ve složení Martin, Gomboš, Kovalík, Polášek a doplní ještě páté jméno. "Ten tým se jim za poslední dva tři roky velice vylepšil. Všichni sahají na první stovku, ale věřím, že zkušenosti máme pořád ještě větší. Doufám, že to bude trošičku naše výhoda," pronesla k soupeři česká jednička Veselý.

Hlavní zprávy