Následuje
Panorama

Cibulkovou s trofejí vítali gratulanti už ve Vídni

Bratislava – Dominika Cibulková si vychutnala královské přijetí. Už na vídeňském letišti ji přátelé a fanoušci vítali kyticemi i transparenty. Po přesunu do Bratislavy čekal čerstvou vítězku Turnaje mistryň před autogramiádou v jednom z hotelů rozvinutý červený koberec.

Cibulková prožívá hektický návrat do vlasti

Cibulková po nedělním vítězném finále změnila plány a místo odletu na dovolenou přímo ze Singapuru přijela životní úspěch oslavit na Slovensko i s originálem trofeje. "Nemohla jsem přijít s prázdnou, pohár nám zapůjčili," řekla Cibulková.

Pátá hráčka světového žebříčku netajila, že jí turnaj dodal sebevědomí. "Nebyla bych tu bez toho, abych byla šťastná mimo tenis a abych měla kolem sebe lidi, které mám ráda. Poté přichází tenis a výsledky," uvedla Cibulková, která se v létě provdala za dlouholetého přítele Michala Navaru. Dodala, že jejím snem vždy bylo vyhrát grandslam, což by v kariéře ještě chtěla dokázat.

Organizátoři slovenských oslav úspěchu Cibulkové neponechali nic náhodě. Pro tenistku připravili luxusní limuzínu s nápisem "Vítej Domi. Champion" a s fotografií Cibulkové s vítěznou trofejí. Na podpis čekali fanoušci již před začátkem autogramiády, jeden z nich například přinesl tenistce červenou růži.

Cibulková řekla, že si od tenisu nyní tři až čtyři týdny odpočine. "Potřebuji dobít baterky a být hladová po tenisu. Potřebuji si oddechnout," uvedla. Po dovolené ji čeká kondiční soustředění v Tatrách a pak tradiční příprava na Floridě.

Před středečním odletem si hráčka naplánovala ještě soukromou oslavu i schůzku s prezidentem Andrejem Kiskou. Hlava státu vysekla tenistce po jejím triumfu na Turnaji mistryň prostřednictvím sociálních sítí poklonu nadpisem "Nejlepší z nejlepších".

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy