Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Cetkovská v Indian Wells dohrála ve třetím kole

Indian Wells - S tenisovým turnajem v Indian Wells se rozloučila poslední česká zástupkyně. Petra Cetkovská nestačila ve 3. kole na Slovenku Danielu Hantuchovou a 30. nasazené hráčce podlehla dvakrát 5:7. Čtyřiadvacetiletá Cetkovská nedokázala navázat na výkon z předchozího kola, kdy nečekaně vyřadila turnajovou trojku a olympijskou vítězku Jelenu Dementěvovou. O rok starší Slovence nyní podlehla za necelé dvě hodiny.

Hantuchová, která turnaj v Indian Wells dokázala v letech 2002 a 2007 vyhrát, se v dalším kole utká se Sybille Bammerovou z Rakouska.

V dalších zápasech porazil favorizovaný sedmnáctý nasazený Chilan Fernando Gonzalez Američana Blaka 7:5 a 6:1 a Němec Kohlschreiber Lapenttiho z Ekvádoru 6:2, 3:6 a 6:3. Francouz Tsonga, který před deseti dny jasně přehrál Radka Štěpánka v daviscupovém utkání, podlehl Rusovi Andrejevovi 7:5 a 6:4.

Mezi ženami k překvapením nedošlo. Dvanáctá nasazená italská hráčka Pennettaová porazila domácí Haynesovou 4:6, 6:4 a 6:1 a Ruska Pavljučenková další Italku Knappovou 6:2 a 6:4.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy