Následuje
Manchester United - Club Brugge

Berdych v Indian Wells postoupil do třetího kola, českým hráčkám se nedařilo

Indian Wells (USA) – Ve velké formě v současnosti hraje tenista Tomáš Berdych. Šestý nasazený hráč na turnaji v Indian Wells postoupil již do třetího kola, když porazil Mischu Zvereva ve dvou setech 6:2 a 6:4. V něm na něj čeká další Němec Florian Mayer. Nedařilo se naopak Lucii Šafářové, která podlehla Slovence Magdaleně Rybárikové ve třech setech.

Tomáš Berdych
zdroj: ČTK/AP

Nedařilo se ani stříbrnému olympijskému páru Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, který překvapivě prohrál ve dvou setech s nenasazenou ruskou dvojicí Duševinová, Panovová.

Téměř po roce se na dvorci s tvrdým povrchem objevil Španěl Rafael Nadal, kterého loni dlouho sužovaly potíže s kolenem, a první zápas zvládl. Domácí Američan Ryan Harrison mu vzdoroval jen v prvním setu, který vyvrcholil zkrácenou hrou, druhou sadu už Nadal vyhrál hladce 6:2.

"Nejdůležitější je postup, s tím jsem spokojený," řekl Nadal po utkání. Dvojnásobný vítěz turnaje v Indian Wells sbíral v minulých týdnech úspěchy na antuce. "Před dvěma týdny jsem ještě ani nevěděl, jestli tady budu hrát. Cítil jsem se dobře, ale pohyb a vůbec fyzickou kondici musím ještě vylepšit," dodal pátý nasazený.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy