Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Paralympijský magazín

Badosaová má druhou výhru bez ztráty setu, na Turnaji mistryň porazila Sakkariovou

Španělka Paula Badosaová si připsala na tenisovém Turnaji mistryň druhou výhru, když dnes porazila 7:6 a 6:4 Řekyni Marii Sakkariovou. Ačkoliv v Guadalajaře ještě neztratila ani set, postup do semifinále zatím nemá jistý. Bude záležet na výsledku nočního duelu mezi Běloruskou Arynou Sabalenkovu a Polkou Igou Šwiatekovou.

Paula Badosaová
zdroj: ČTK/AP
Je nám líto, video expirovalo.
Badosaová postoupila do semifinále Turnaje mistryň

Třiadvacetiletá Badosaová, která v říjnu vyhrála velký turnaj v Indian Wells, v prvním setu díky brejku ze šesté hry odskočila na 5:2. Sadu ale nedopodávala a rozhodoval tie-break. V něm měla znovu navrch a vyhrála ho 7:4. Také ve druhé sadě Sakkariová ztratila servis jako první. Řecká tenistka prohrávala 2:4 a znovu se dokázala do setu vrátit. Pak ale opět přišla o podání a Badosaová více než dvouhodinovou bitvu doservírovala.

Po výhře nad Sabalenkovou si tak připsala i skalp Sakkariové. Jistotu postupu do semifinále jí dá výhra Sabalenkové, nebo vítězství Šwiatekové ve třech setech.

Nyní budou na Turnaji mistryň znovu v akci české tenistky. Na druhou výhru budou ve čtyřhře útočit Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články