Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Střelba

Partyková se připravuje v Havířově a vyhlíží start turnajů

Stolní tenistka Natalia Partyková patří nepochybně mezi sportovní legendy. Pětinásobná paralympijská vítězka se totiž zúčastnila také dvou olympijských her. I v této nelehké době dala před svým polským domovem přednost přípravě v reprezentačním centru v Havířově.

Je nám líto, video expirovalo.
Polská šampionka Partyková zůstala trénovat v Havířově

Polská hráčka extraligového Hodonína sice žije čtvrtým rokem v Ostravě, nicméně během pandemie měla možnost zůstat u své rodiny v polském Gdaňsku. Nakonec si zvolila Česko.

"Vzhledem k tomu, že hraji v českém týmu, tak jsem se už před časem rozhodla zůstat tady. Bála jsem se, že kdyby extraliga pokračovala, tak bych se kvůli uzavřeným hranicím nedostala na naše zápasy," říká Partyková.

Natalia Partyková už svůj hlavní cíl pro letošní kalendářní rok splnila, ještě před začátkem pandemie se kvalifikovala na olympijské i paralympijské hry v Tokiu. Teď  se udržuje ve formě a vyčkává na start extraligy a mezinárodních turnajů.

"Věřím, že v září už se uvidíme na mistrovství Evropy ve Varšavě a poté se rozběhnou i další mezinárodní turnaje," doufá Partyková.

Hlavní zprávy