Obešlo to zařídil a Havlíčkův Brod vyhrál v Chebu první zápas finále stolních tenistů

Dva nejlepší celky extraligy stolních tenistů v základní části potvrdily formu a sešly se ve finále. Blíž k titulu má nyní tým Havlíčkova Brodu, který zvítězil v Chebu 3:2. Velkou zásluhu na tom měl Michal Obešlo, který zařídil vítězům dva body, včetně toho třetího, v němž porazil 3:0 Antonína Gavlase. Série pokračuje příští čtvrtek v Havlíčkově Brodě.

Ohlasy po úvodním zápase finále Cheb - Havl. Brod

Havlíčkův Brod byl blízko vítězství už za stavu 2:1 na zápasy. Tregler vedl nad Reitšpiesem 2:0 na sety a zdálo se být rozhodnuto. Jenže třetí set nedokázal Tregler dovést do vítězného konce a i v následujícm setu nevyužil několik mečbolů a prohrál jej až 15:17. V pátém setu už to byla ale jasná záležitost chebského hráče.

Obešlo si už v závěrečném zápase dal pozor, udržel nervy na uzdě a nenechal svému soupeři ani set.

Finále play-off extraligy stolních tenistů - 1. zápas:

Cheb - Ostrov Havlíčkův Brod 2:3
Reitšpies - Obešlo 1:3 (-7, 5, -4, -9), Gavlas - Tregler 3:1 (-8, 7, 9, 5), Kučera - Prokopcov 2:3 (-4, 11, -8, 8, -1), Reitšpies - Tregler 3:2 (-11, -10, 10, 15, 2), Gavlas - Obešlo 0:3 (-9, -9, -6).