Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Francie - Švédsko

Beccari na domácím šampionátu předčil Liptáka s Kosteleckým

Fabio Beccari se v Brně stal mistrem republiky v trapu. Jednadvacetiletý střelec překvapivě porazil oba olympijské medailisty Jiřího Liptáka a Davida Kosteleckého.

Jiří Lipták a David Kostelecký
zdroj: ČTK autor: Ondřej Deml

Český reprezentant s italskými kořeny Beccari uspěl ve finálovém rozstřelu o jednu ránu právě nad vítězem z Tokia Liptákem. "Měl jsem teď čas čtrnáct dní odpočívat, takže odpočatý jsem si dojel na mistrovství republiky a vůbec jsem neočekával, že bych se mohl umístit na bedně. Takže jsem rád i za to druhé místo," pochvaloval si skromně Lipták.

Stejně jako na olympiádě, i na domácím šampionátu devětatřicetiletý Lipták předčil o sedm let staršího Kosteleckého, který v Brně bral bronz. "Myslím si, že pro mě i pro Jirku to bylo náročné, tak si ceníme toho, že jsme se dostali do finále a urvali nějaké medaile. Je vidět, že máme novou krev, která to po nás jednou vezme," řekl olympijský šampion z Pekingu 2008.

Závodník Komety Brno byl ze svého úspěchu nadšen. "To není každý den, že střílíte ve finále po olympijských medailistech. Mladí musí jít dál," řekl Beccari.

Je nám líto, video expirovalo.
Úspěšné olympioniky zaskočil Beccari
Zdroj
ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články