Denisa Macurová navázala na úspěch z roku 2022 a společně s Ewou Cychowskou z Polska získala stříbrnou medaili na turnaji světového okruhu para stolních tenistů ve Slovinsku, který se započítával do paralympijského žebříčku.
Para stolní tenistka Macurová ve Slovinsku získala stříbro ve čtyřhře
Turnaje para stolních tenistů a tenistek ve slovinském Lašku se účastnila pětice českých reprezentantů. Na medaili dosáhla pouze Denisa Macurová, která s polskou spoluhráčkou Cychowskou uspěla ve čtyřhře kategorie WD22.
Po dobrém výsledku sahaly už po prvním hracím dni, ale na konec nestačily na japonský pár. S bilancí dvou výher a jedné porážky skončily na druhém místě a získaly poslední body do paralympijského žebříčku. Kromě deblové soutěže se Macurová účastnila i dvouhry, kde skončila poslední ve skupině.
Pro českou reprezentantku se jednalo o druhý úspěch na slovinském turnaji, kde získala před dvěma lety zlato s Ukrajinkou Natálií Kosminovou.