Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Sluková s Hermannovou skončily v Poreči sedmnácté

Poreč (Chorvatsko) - Plážové volejbalistky Markéta Sluková s Barborou Hermannovou vypadly na turnaji Světového okruhu v Poreči s Brazilkami v prvním kole play-off a dělí se o 17. místo. Jejich cestu zastavily nasazené trojky Agatha a Barbara, kterým Češky podlehly 17:21, 21:18 a 12:15.

Markéta Sluková (vlevo) a Barbora Hermannová
zdroj: fivb.org

Sluková s Hermannovou během června získaly dvě medaile. Byly stříbrné na mistrovství Evropy a pak v Norsku vybojovaly bronz na Kontinentálním poháru společně v týmu s Kristýnou Kolocovou a Michalou Kvapilovou. Společně se od středy představí v Soči, kde se pokusí vybojovat olympijskou účast v Riu.

Před cestou do Ruska ze čtyř zápasů na turnaji Světového okruhu v Poreči jednou vyhrály. Dnes zakončily skupinu v repríze finále nedávného ME opět porážkou s Němkami Ludwigovou a Walkenhorstovou a pak podlehly Agathě a Barbaře. Letošní bilanci si s nimi zhoršily na 1:2.

"S holkama z Německa s Laurou a Kirou jsme bojovaly, co to šlo, ale šlo to jen na 0:2 (17:21, 17:21). Do patnáctky jsme vždycky držely krok, ale pak nám na pár bodů odskočily a už jsme to nedohnaly," uvedly na Facebooku Sluková s Hermannovou.

Výsledky turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu v Poreči

Skupina B: Ludwigová, Walkenhorstová (2-Něm.) - Sluková, Hermannová (15-ČR) 2:0 (17, 17).

Play-off - 1. kolo: Agatha, Barbara (3-Braz.) - Sluková, Hermannová 2:1 (17, -18, 12).

Česká dvojice se dělí o 17. místo.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy