Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
M ČR v bleskovém šachu 2019

Kolocová s Kvapilovou vypadly s ruským párem. Ten nyní vyzve Slukovou a Hermannovou

Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou obsadily na floridském turnaji sedmnácté místo. Češky v prvním kole play-off prohrály s Ruskami Naděždou Makroguzovovou a Světlanou Cholominovou. Ty v osmifinále turnaje ve Fort Lauderdale nastoupí proti Markétě Nausch Slukové a Barboře Hermannové.

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková
zdroj: ČTK autor: Toman Petr

Kolocová s Kvapilovou skončily ve skupině H druhé. S Brazilkami Fernandou a Barbarou v souboji o přímý postup prohrály 20:22, 9:21. "Brazilky byly na osvětleném centrkurtu lepší. Po velmi vyrovnaném úvodním setu jim ve druhém narostla křídla a vycházelo jim úplně vše, na co sáhly," uvedla Kolocov.

Makroguzovové a Cholominové pak česká dvojice podlehla 16:21, 17:21. Rusky nyní narazí na Nausch Slukovou a Hermannovou, které ve skupině D vyhrály oba zápasy bez ztráty setu, což jim vyneslo přímý postup do osmifinále.

Do vyřazovací části se naopak neprobojovali Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem, kteří na majoru poprvé uspěli v kvalifikaci. Po prohře s brazilskými mistry světa Evandrem a Andrém podlehli i Belgičanům Koekelkorenovi s Van Wallem a obsadili 25. místo.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major ve Fort Lauderdale (USA):

Muži: Skupina B:
Evandro, André (2-Braz.) - Perušič, Schweiner (31-ČR) 2:0 (17, 17).

Ženy: Skupina D:
Nausch Sluková, Hermannová (4-ČR) - Keizerová, Meppelinková (29-Niz.) 2:0 (15, 21), Nausch Sluková, Hermannová - S. Rossová, Sweatová (13-USA) 2:0 (19, 17).

Skupina H: Hoidarová Kolocová, Kvapilová (8-ČR) - Schützenhöferová, Plesiutschnigová (25-Rak.) 2:1 (-20, 16, 12), Fernanda, Barbara (9-Braz.) - Hoidarová Kolocová, Kvapilová 2:0 (20, 9).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy