Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Wales - Austrálie

Hermannové se Štochlovou se v Dubaji daří a jsou už v semifinále

Dobrou formu na turnaji světového okruhu Pro Tour v Dubaji ukazují plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová, které postoupily do semifinále. Mezi nejlepšími čtyřmi páry jsou české reprezentantky letos společně podruhé. V červenci v Agádíru prošly až do finále, jež musely kvůli zranění Štochlové skrečovat.

Hermannová se Štochlovou jsou na prvním ze dvou po sobě jdoucích turnajů nižší kategorie Challenge v Dubaji druhým nasazeným týmem. V nejlidnatějším městě Spojených arabských emirátů zatím Češky vyhrály čtyři zápasy: v neděli dva ve skupině a dnes dva v play off. Ve čtvrtfinále zdolaly 2:1 na sety americkou dvojici Savvy Simová, Jessica Gaffneyová, kterou před deseti dny také ve třech sadách porazily na turnaji na Maledivách.

Celkově už třetím párem z USA, s kterým se Hermannová a Štochlová v Dubaji střetnou, budou v úterním semifinále Katie Hortonová a Julia Scolesová. Půjde o jejich první vzájemný duel.

Jakub Šépka a Tomáš Semerád, kteří si pátým místem na Maledivách vytvořili nové maximum v Pro Tour, obsadili v Dubaji devátou pozici. V osmifinále prohráli 1:2 s americkým duem Taylor Crabb, Paul Lotman.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články