Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
STRABAG Cup 2020 Zadov

Hermannová se Slukovou vypadly v generálce na ostravský turnaj v osmifinále

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková v generálce na turnaj v Ostravě, kde budou příští víkend obhajovat loňské vítězství, vypadly na čtyřhvězdičkovém podniku Světového okruhu v Ťin-ťiangu v osmifinále. V druhém kole play-off v Číně nestačil nejvýše nasazený pár na letos sestavenou německou dvojici Karla Borgerová, Julia Sudeová a obsadil konečné deváté místo.

Barbora Hermannová
zdroj: ČTK autor: Toman Petr

"Z Číny vezeme Top 10, což je vlastně celkem prima výsledek... Co už tak prima není, je prohrát a už vůbec ne, když vás někdo přehraje ve všech aspektech hry, tak jako nás dneska holky německý. To si klidně řekněme na rovinu," uvedla Nausch Sluková.

Německé volejbalistky vyhrály 21:14, 21:16 a ukončily tak výtečnou sérii Češek. Hermannová a Nausch Sluková od předloňského mistrovství světa ve Vídni jako jediné hráčky na okruhu postoupily na každém turnaji minimálně do čtvrtfinále, naposledy začátkem května ovládly tříhvězdičkový turnaj v Kuala Lumpuru.

Celkem mají dvojnásobné medailistky z mistrovství Evropy ze Světového okruhu osm společných medailí.

"Teď už směr Ostrava. Příští týden se hraje svěťák doma a tam je to boží," těšila se Nausch Sluková na turnaj v industriálních kulisách Dolní oblasti Vítkovic pod bývalými vysokými pecemi.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy