Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Kanada

Déšť a zima je nezastaví. Kolocové se Slukové se v Gstaadu daří

Gstaad (Švýcarsko) - I v chladném a deštivém počasí se drží plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková na vítězné vlně. Na švýcarském grandslamu světového okruhu v Gstaadu, kde startují poprvé od triumfu v Berlíně, vyhrály skupinu a postoupily přímo do druhého kola play-off. Nejhůře se tak budou dělit o 9. místo.

Markéta Sluková (vlevo) a Kristýna Kolocová
zdroj: ČTK autor: Milan Kammermayer

"Další top ten je doma. Počasí je stále strašlivé, zima, neustálý déšť. Aspoň každý den po zápasech rozmrzáme v sauně," přiblížily podmínky z horského střediska Gstaadu české hráčky.

Ve skupině zdolaly postupně Číňanky Ma Jüan-jüan, Sia Sin-i 2:0, Italky Menegattiovou s Orsiovou 2:1 a dnes po třísetové bitvě také Němky Holtwickovou, Semmlerovou, nad nimiž zvítězily i v květnu ve finále pražského turnaje na Štvanici.

Barbora Hermannová s Martinou Bonnerovou obsadily ve skupině třetí místo a začnou v pátek v play-off v prvním kole. Jediní Češi v Gstaadu Přemysl Kubala s Janem Hadravou nezvládli kvalifikaci.

Výsledky turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu v Gstaadu

Skupina B: Dubovcová, Nestarcová (18-SR) - Bonnerová, Hermannová (31-ČR) 2:1 (19, -17, 9).

Skupina C: Kolocová, Sluková (3-ČR) - Holtwicková, Semmlerová (14-Něm.) 2:1 (-17, 19, 13).

Kolocová a Sluková vyhrály skupinu a postoupily přímo do 2. kola play-off. Bonnerová a Hermannová skončily třetí a v pátek budou hrát 1. kolo play-off.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články