Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Cesta českých beachvolejbalistek turnajem v Badenu skončila už ve čtvrtfinále

Třetí nasazené Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková podlehly ve čtvrtfinále německé dvojici Victoria Bienecková, Isabel Schneiderová 0:2, Michalu Kvapilovou a Michaelu Kubíčkovou vyřadil ve třech setech švýcarský tým Joana Heidrichová, Anouk Vergéová-Dépréová. Oba páry tak obsadily na jednohvězdičkovém podniku Světového okruhu v rakouském Badenu páté místo.

Plážové volejbalistky Kvapilová s Kubíčkovou
zdroj: Facebook Kvapilová / Kubíčková Beach volleyball te

Kvapilová s Kubíčkovou po druhém místě v základní skupině začaly v prvním kole play-off, ve kterém si poměrně snadno poradily s italskou dvojicí Claudia Scampoliová, Margherita Bianchinová. Na druhé nasazené Švýcarky už ale nestačily, rozhodující třetí sadu prohrály 12:15.

České jedničky Hermannová a Nausch Sluková hrály v Badenu první mezinárodní turnaj téměř po roce. Do play-off postoupily po dvou výhrách z prvního místa ve skupině, ve čtvrtfinále však německým soupeřkám podlehly 17:21, 16:21.

Jan Dumek s Václavem Berčíkem se po dvou třísetových porážkách rozloučili s turnajem už ve skupině. Celkově obsadili 13. místo.

Výsledky turnaje Světového okruhu v plážovém volejbale v Badenu

Ženy - play-off: 1. kolo: Kvapilová, Kubíčková (8-ČR) - Scampoliová, Bianchinová (It.) 2:0 (15, 12),

čtvrtfinále: Bienecková, Schneiderová (7-Něm.) - Hermannová, Nausch Sluková (3-ČR) 2:0 (17, 16), Heidrichová, Vergéová-Dépréová (2-Švýc.) - Kvapilová, Kubíčková 2:1 (-18, 11, 12).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy