Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Extra

Bonnerová s Hermannovou na MS podlehly Němkám

Rotterdam - Beachvolejbalistky Martina Bonnerová a Barbora Hermannová na mistrovství světa zakončily skupinu porážkou s favorizovanými Němkami Katrin Holtwickovou a Ilkou Semmlerovou 12:21, 16:21. V "déčku" skončily české hráčky třetí a musejí čekat do úterka, zda jim po dohrání zbývajících skupin bude bilance stačit na postup do play-off.

Martina Bonnerová a Barbora Hermannová
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

"Nevím, jak hrají v ostatních skupinách, spočítané to nemáme. Soustředily jsme se na zápas, teď budeme doufat," řekla Hermannová. Z 12 skupin půjdou dále vždy dva týmy a dalších osm ze třetích pozic.

Bonnerová s Hermannovou zahájily šampionát v Rotterdamu nečekanou porážkou s venezuelskou dvojicí Olaya a Nori, v neděli si spravily náladu vítězstvím nad párem z Uruguaye Gómezová, Nietová.

Proti čtvrtému nasazenému páru a vítězkám dvou turnajů Světového okruhu však neměly moc šancí. "Abychom takový tým porazily, tak bychom musely hrát výborně. A to jsme dneska nehrály. Nedařilo se nám ani zablokovat, ani čapnout v poli. Na servisu jsme tlačily, ale udělaly jsme moc chyb," řekla Bonnerová.

Ve dvou setech zkazily Češky podání osmkrát. Druhá česká dvojice Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou zakončí skupinu v úterý, zatím má na kontě dvě vítězství a jistou účast v play-off.

Mistrovství světa v plážovém volejbalu v Nizozemsku

Skupina D: Holtwicková, Semmlerová (Něm.) - Bonnerová, Hermannová (ČR) 2:0 (12, 16).

21:00 Olaya, Nori (Venez.) - Gómezová, Nietová (Urug.).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy