ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Kubová skončila na stovce v Eindhovenu pátá

Česká znakařka Simona Kubová skončila v pátečním semifinále International Swimming League v Eindhovenu v závodu na 100 metrů pátá. V závodě na poloviční trati přidala šesté místo a svému týmu Energy Standard pomohla k vítězství. Anika Apostalon, další česká plavkyně, skončila s Toronto Titans druhá.

Třicetiletá Kubová si pro páté místo na stovce doplavala časem 57,36 se ztrátou 21 setin na stupně vítězů. Na padesátce si výkonem 26,56 zajistila šestou příčku s odstupem 17 setin od třetího místa.

Ve smíšené polohové štafetě na 4x100 metrů předávala Kubová po prvním úseku na šesté příčce a nakonec s týmem skončila osmá. S kraulařskou štafetou žen na 4x100 metrů byla poté šestá.

Ve štafetách se představila také šestadvacetiletá Apostalon. V polohovém závodě s Torontem obsadila sedmé místo a páté v kraulu. V celkovém pořadí Titans skončili s výrazným odstupem druzí za Energy Standard.