Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
HMS Skotsko 2024

Změnila jsem se o sto procent. Teď jsem top Lucie, řekla před návratem do UFC Pudilová

Po dvou a půl letech se vrací mezi tu největší MMA smetánku. Lucie Pudilová v sobotu nastoupí k zápasu organizace UFC, když v Salt Lake City vyzve v bantamové váze do 61,23 kilogramů Číňanku Wu Ja-nan a bude usilovat o třetí vítězství v UFC v osmém zápase. Před utkáním je v pohodě a věří, že je úplně jiná než dříve.

Pudilová na galavečeru MMA v Praze
zdroj: ČTK autor: Šimáně Vít

"Těším se na návrat do UFC, ale nějak zvlášť to neprožívám. Prostě jdu vyhrát zápas. Beru to jako každý jiný zápas. Je to UFC, vím to, ale nedávám si to zbytečně do hlavy," řekla Pudilová, která organizaci opustila v lednu 2020 po porážce s Američankou Justine Kishovou.

Následně vyhrála pět ze šesti zápasů pod hlavičkou Oktagonu a získala novou smlouvu v UFC. "Proti poslednímu zápasu v UFC jsem se změnila asi o sto procent. Vrátila jsem se ke svému agresivnímu stylu a přidala jsem nové techniky, takže teď to je top Lucie. Pracovala jsem hodně na zemi, postoji, jela jsem všechno," uvedla osmadvacetiletá bojovnice pro web kaocko.cz.

Pudilová v minulých měsících změnila trenéra a začala se připravovat v Irsku pod vedením Johna Kavanagha, se kterým spolupracuje i hvězdný Conor McGregor. Pětačtyřicetiletý irský kouč s Pudilovou odletěl i do USA. "Je dobrý, že tam bude se mnou. On hodně respektuje názory, moje pocity. Když mu řeknu, že mi je třeba špatně, jsem unavená, bere na to ohled, podle toho ladíme tréninky," pochvalovala si.

Číňanka Wu Ja-nan má v UFC podobnou bilanci jako Pudilová, prohrála čtyři z pěti zápasů a neuspěla třikrát za sebou. "Soupeřku mám načtenou. Mám silný postoj, takže si myslím, že mě bude chtít hodit. Bude přede mnou utíkat nebo mě bude chtít dostat na zem," uvedla Pudilová, která se chystá fanoušky překvapit. "V plánech je třeba ukončit zápas. Uvidíme, jaký to bude v kleci," dodala.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články