Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Paralympijský magazín

Že bude UFC v Praze? Něco nepředstavitelného, řekla Pudilová a vyhlíží soupeřku

Mezi elitou v UFC bojuje skoro dva roky, že by se ale představila před domácím publikem, nečekala. Vyznavačka smíšených bojových umění (MMA) Lucie Pudilová se ale dočká, jelikož 23. února se v Praze odehraje velmi očekáváný galavečer. Jediná česká zástupkyně v seriálu zatím nezná jméno soupeřky, ale má přání.

Lucie Pudilová
zdroj: Twitter Lucie Pudilová

Elitní profesionálové z organizace UFC se v České republice představí poprvé. Pudilová se stejně jako veřejnost dozvěděla o konání pražské akce koncem listopadu. "Byla jsem zrovna na tréninku. Myslím, že to je vážně super, že naše republika se může přidat k UFC," řekla.

O den později jí oznámili, že určitě bude v Praze zápasit. "Strašně se těším, před domácím publikem to bude opravdu extra. To jsem si vůbec nepředstavovala, že by se mohlo stát. To si asi nikdo nepředstavoval," řekla čtyřiadvacetiletá bojovnice.

V profesionálním seriálu UFC se pohybuje bezmála dva roky. Absolvovala zatím čtyři zápasy, z nichž dva vyhrála. "Myslím, že to jsou hodně dobré zkušenosti, hodně mě to posunulo mentálně a tak dál," uvedla.

Jméno soupeřky pro pražský galavečer zatím nezná. "Přála bych si Bethe Correiaovou. Myslím si, že to by byl hodně dobrý zápas, hodně fanoušků mi psalo, že by to byl dobrý zápas," uvedla. Correiaová je pětatřicetiletá Brazilka, která se v seriálu UFC pohybuje pět let.

Na pražský souboj se Pudilová bude připravovat i přes vánoční svátky. "Já jsem hroznej typ, že dokud můžu chodit, tak trénuju. Mě to hrozně baví, mám takovou závislost," vyprávěla. Sváteční večeři ale nevynechá. "Myslím, že to oslavím normálně, bude řízek a salát," doplnila bojovnice, která zápasí v bantamové váze do 61 kilogramů.

Vstupenky na pražský galavečer UFC se začnou prodávat v pátek v 10:00 prostřednictvím sítě Ticketportal. Ceny lístků se budou pohybovat od 990 do 3990 korun.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články