Svět motorů

Squashista Koukal vyhrál turnaj na Novém Zélandu

Auckland - Squashista Jan Koukal vyhrál na Novém Zélandu třetí turnajový titul v letošní sezoně. Celkově si připsal 22. triumf v kariéře na okruhu PSA. Po dubnovém vítězství v Istanbulu a červnovém v Brazílii ovládl turnaj Henderson Open v Aucklandu, v jehož finále porazil domácího Evana Williamse po dramatickém průběhu 3:2 na sety.

Jan Koukal
zdroj: ČT24

Koukal otočil finálový duel s Williamsem ze stavu 0:2 na sety a cestu za titulem měl od začátku turnaje strastiplnou. "Jako nasazená jednička jsem byl blízko vyřazení už v 1. kole, kde jsem prohrával 1:2 na sety. V semifinále taky výhra až v pátém setu a ve finále comeback z 0:2, takže jsem si turnaj opravdu "užil"," uvedl .

V příštím týdnu se nejlepší český squashista představí v Hongkongu a pak v Praze na mistrovství Evropy klubů.