Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Program vysílání ČT sport Plus

23. 9., 17:50: Polsko – Chorvatsko (MS volejbalistek)

23. 9., 19:00: ME jednotlivců na ploché dráze

23. 9., 19:50: Nizozemsko – Keňa (MS volejbalistek)

23. 9., 23:50: MS v silniční cyklistice (silniční závod juniorek)

24. 9., 12:50: Turecko – Thajsko (MS volejbalistek)

24. 9., 13:50: Belgie – Portoriko (MS volejbalistek)

24. 9., 13:55: Tempo – Eagles (baseballový pohár)

24. 9., 14:50: Itálie – Kamerun (MS volejbalistek)

24. 9., 15:55: USA – IPH Team (parahokej)

24. 9., 17:20: Dominikánská republika – Korea (MS volejbalistek)

24. 9., 18:55: Kanada – Česko (parahokej)

24. 9., 19:20: USA – Kazachstán (MS volejbalistek)

24. 9., 20:15: MMČR v boulderingu Slaný

24. 9., 20:20: Brazílie – Česko (MS volejbalistek)

25. 9., 09:00: Berlínský maraton

25. 9., 11:50: MS ve veslování

25. 9., 11:55: Draci Brno – Třebíč (baseballový pohár)

25. 9., 12:50: Belgie – Keňa (MS volejbalistek)

25. 9., 13:50: Čína – Argentina (MS volejbalistek)

25. 9., 14:05: Japonsko – Kolumbie (MS volejbalistek)

25. 9., 15:50: Nizozemsko – Kamerun (MS volejbalistek)

25. 9., 15:55: Kanada – IPH Team (parahokej)

25. 9., 18:50: Německo – Bulharsko (MS volejbalistek)

25. 9., 18:55: USA – Česko (parahokej)

25. 9., 19:50: Srbsko – Kanada (MS volejbalistek)

26. 9., 15:20: Německo – Kazachstán (MS volejbalistek)

26. 9., 15:50: Srbsko – Bulharsko (MS volejbalistek)

26. 9., 17:50: Itálie – Portoriko (MS volejbalistek)

26. 9., 18:20: Brazílie – Argentina (MS volejbalistek)

26. 9., 20:50: USA – Kanada (MS volejbalistek)

27. 9., 13:50: Čína – Kolumbie (MS volejbalistek)

27. 9., 15:55: USA – Kanada (parahokej)

27. 9., 16:45: Brno – Třinec (hokejová extraliga)

27. 9., 17:20: Dominikánská republika – Chorvatsko (MS volejbalistek)

27. 9., 17:50: Itálie – Belgie (MS volejbalistek)

27. 9., 18:55: Česko – IPH Team (parahokej)

27. 9., 19:50: Kamerun – Keňa (MS volejbalistek)

27. 9., 20:20: Polsko – Thajsko (MS volejbalistek)

28. 9., 13:25: Čelákovice – Modřice (nohejbalová extraliga)

28. 9., 13:50: Thajsko – Chorvatsko (MS volejbalistek)

28. 9., 14:05: Čína – Japonsko (MS volejbalistek)

28. 9., 14:50: Brazílie – Kolumbie (MS volejbalistek)

28. 9., 15:55: International Para Hockey Cup Ostrava

28. 9., 17:20: Turecko – Dominikánská republika (MS volejbalistek)

28. 9., 18:55: International Para Hockey Cup Ostrava

28. 9., 19:50: Nizozemsko – Portoriko (MS volejbalistek)

28. 9., 20:20: Polsko – Korea (MS volejbalistek)

29. 9., 13:50: Korea – Thajsko (MS volejbalistek)

29. 9., 17:20: Turecko – Chorvatsko (MS volejbalistek)

29. 9., 17:50: Itálie – Keňa (MS volejbalistek)

29. 9., 17:55: Ostrava – Cheb (extraliga stolních tenistů)

29. 9., 18:50: USA – Bulharsko (MS volejbalistek)

29. 9., 20:20: Polsko – Dominikánská republika (MS volejbalistek)

29. 9., 20:50: Portoriko – Kamerun (MS volejbalistek)

30. 9., 12:50: Srbsko – Kazachstán (MS volejbalistek)

30. 9., 14:05: Brazílie – Japonsko (MS volejbalistek)

30. 9., 15:50: Bulharsko – Kanada (MS volejbalistek)

30. 9., 15:55: International Para Hockey Cup Ostrava

30. 9., 17:50: Kolumbie – Argentina (MS volejbalistek)

30. 9., 18:50: USA – Německo (MS volejbalistek)

30. 9., 18:55: International Para Hockey Cup Ostrava

1. 10., 12:50: Bulharsko – Kazachstán (MS volejbalistek)

1. 10., 13:50: Dominikánská republika – Thajsko (MS volejbalistek)

1. 10., 15:50: Německo – Kanada (MS volejbalistek)

1. 10., 15:50: Portoriko – Keňa (MS volejbalistek)

1. 10., 17:20: Korea – Chorvatsko (MS volejbalistek)

1. 10., 18:50: USA – Srbsko (MS volejbalistek)

1. 10., 20:20: Polsko – Turecko (MS volejbalistek)

2. 10., 12:50: Belgie – Kamerun (MS volejbalistek)

2. 10., 15:50: Nizozemsko – Itálie (MS volejbalistek)

Hlavní zprávy

Nejčtenější články