Orientační bikeři zakončili MS desátou medailí

Čeští orientační bikeři zakončili mistrovství světa s bilancí deseti medailí. Zlatou tečkou bylo v Bulharsku vítězství ve štafetě.

Nahrávám video
Orientační bikeři zakončili MS dalším zlatem
Zdroj: ČT sport

Češi postavili do štafety tři letošní mistry světa. Mistrovský byl i samotný výkon – Hašek, Ludvík a Bogar porazili druhé Finy o šestnáct vteřin.

Česko tak v Bulharsku získalo deset cenných kovů, což je o jedinou medaili méně než dosavadní maximum.