Buly - debata expertů

Mladí hokejbalisté vezou z MS stříbro

Bratislava - Hokejbalová reprezentace do dvaceti let získala potřetí za sebou stříbro na světovém šampionátu. V bratislavském finále nestačil český výběr na domácí Slováky. S nimi se Češi utkali dvakrát během dvou dnů. Remíza 3:3 z duelu na konci základní skupiny jim zajistila finálovou účast, v souboji o zlato už ale čeští junioři na domácí výběr nestačili.

Čeští hokejbalisté mají potřetí za sebou bronz

Slováci si v úvodní třetině vypracovali dvoubrankový náskok, snížit dokázal až ve vlastním oslabení Martin Samek, ale hned za necelou minutu odpověděl Daniel Okuliar. Češi nakonec prohráli 3:5 a skončili stříbrní.

"Na jeden ušmudlaný gól se proti takovému soupeři nedá hrát. Spousta z nás hrála první finále a tam mohl být taky trochu strach z publika a dalších vlivů," řekl útočník Martin Kohout.

Stejně jako dvacítka si stříbro z Bratislavy veze i český výběr do osmnácti let. V kategorii do šestnácti let získali Češi bronz.