BBV po 25 letech

Kladno zvítězilo v Pardubicích 4:1 a srovnalo sérii

Pardubice - Hokejbalisté Kladna zvítězili ve druhém utkání v Pardubicích 4:1 a srovnali tak sérii na 1:1 na zápasy. Hosté se ujali vedení v první třetině a vybudovaný náskok si udrželi až do konce. Série se nyní stěhuje do Kladna.

Radost hokejbalistů Kladna
zdroj: ČTK autor: Stanislav Kolařík

Středočeši vstoupili do utkání lépe a po úvodní brance Štěpáníka se ujali vedení 1:0 po první třetině. V prostřední části kladenští hokejbalisté náskok navýšili na 2:0, když se prosadil Šícha. Pardubice sice stihly snížit zásluhou Mašíka na rozdíl jedné branky, ale Kladno ihned kontrovalo, na 3:1 zvyšoval Soukup. Dvoubrankový náskok si kladenští hokejbalisté už pohlídali. V závěru přidali Středočeši čtvrtý gól do prázdné branky a z východních Čech si odvezli výhru 4:1.

Série se stěhuje do Kladna, kde budou mít domácí hokejbalisté možnost ukončit finále po nadcházejících dvou domácích duelech.

Finále play-off hokejbalové extraligy - 2. zápas:

Pardubice - Kladno 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Branky: 28. Mašík - 6. Štěpáník, 18. Šícha, 29. Soukup, 45. Šrámek. Stav série: 1:1.