Kladenští hokejbalisté začali semifinále s Plzní úspěšně

Kladno – Semifinále hokejbalové extraligy začalo duelem Kladna s Plzní. Prvně jmenovaní chtějí napravit loňskou finálovou porážku s Pardubicemi a nakročili k tomu dobře. V prvním semifinále porazili Plzeň 3:0.

Kladenští hokejbalisté otevřeli semifinále s Plzní výhrou

Na první gól čekali diváci do osmé minuty zápasu. Hostům se nepodařilo vyhodit míček, který se dostal k Pospíšilovi a ten se z mezikruží nemýlil. Na další branku se čekalo až do třicáté minuty.

Šestnáct vteřin před koncem druhé třetiny tehdy našel Ogurčák volnou hůl Barnošáka, který prostřelil brankáře Kráčinu. Na konci zápasu pojistil vítězství domácích Špaček. Kladno v prvním semifinálovém zápase hokejbalové extraligy porazilo Plzeň 3:0.

Semifinále play-off hokejbalové extraligy - 1. zápasy:

Kladno - Plzeň 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), Pardubice - Kert Park Praha 3:2 (1:1, 1:1, 1:0).