Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
41. KOWAX Valašská rally Valmez

Jasné vítězství už ve druhém kole. Pudilová při návratu do UFC dominovala

Lucie Pudilová při svém návratu do elitní organizace UFC v souboji proti Číňance Wu Ja-nan jednoznačně dominovala a připsala si vítězství před limitem. Rozhodčí duel v bantamové váze do 61,23 kg v Salt Lake City ukončil ve druhém kole po sérii úderů Pudilové, která tak vyhrála technickým k.o.

Lucie Pudilová měla jasnou převahu
zdroj: Reuters/USA TODAY Sports

"Nemohu uvěřit, že jsem opět v UFC. Děkuji všem za podporu," radovala se Pudilová po duelu, který měla od začátku pod kontrolou. V prvním kole se jí povedlo přesunout boj na zem. Stejná taktika slavila úspěch i ve druhém kole, kdy po sérii úderů loktem zápas v čase 4:04 předčasně skončil. "Taktika byla jasná. Grappling a lokty. Jsem teď velmi šťastná," dodala osmadvacetiletá bojovnice.

Pudilová se v přední světové organizaci UFC představila po dvou a půl letech. Po porážce v lednu 2020 s Američankou Justine Kishovou zápasila pod hlavičkou Oktagonu, vyhrála pět ze šesti zápasů a získala novou smlouvu v UFC. V Utahu si připsala čtrnáctou výhru v profesionální kariéře v MMA, v UFC vyhrála potřetí v osmém zápase.

Jindrová hvězdu MMA Harrisonovou nezaskočila

Naopak další z českých zápasnic MMA Martina Jindrová nezvládla v Londýně souboj s vysoce favorizovanou dvojnásobnou olympijskou vítězkou v judu Kaylou Harrisonovou z USA a v semifinále pyramidy organizace PFL prohrála již v prvním kole.

Harrisonová se na MMA přeorientovala po olympijském úspěchu v Riu de Janeiro 2016 a zatím ještě neprohrála. Proti Jindrové si připsala patnácté vítězství a v PFL bude jedna z největších hvězd organizace bojovat již o čtvrté celkové vítězství a prémii milion dolarů.

Taktikou Jindrové před zápasem bylo udržet boj v postoji, kde věřila, že bude mít jako bývalá kickboxerka šanci na překvapivý úspěch. Harrisonové se však podařilo duel přesunout na zem již po minutě a v čase 3:17 přinutila Jindrovou zápas "odklepat". Američanka vyhrála na takzvanou submisi.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články