Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio ČT sport

Irský bojovník McGregor znovu končí

Conor McGregor opět oznámil konec kariéry. Třicetiletá hvězda bojových umění (MMA) se rozhodla skončit po prohraném zápase s Rusem Chabibem Nurmagomedovem.

Conor McGregor
zdroj: ČTK/ZUMA autor: Jason Silva

"Mám tady jedno rychlé oznámení. Dnes jsem se rozhodl skončit se sportem, známým jako 'smíšená bojová umění'. Přeji všem starým parťákům, aby se jim dařilo. Já se teď připojím k těm, kteří už jsou v důchodu," napsal McGregor.

Irský bojovník již podobným způsobem ohlásil konec kariéry v dubnu roku 2016 po porážce s Natem Diazem s tím, že chce odejít mladý. Brzy však rozhodnutí vzal zpět a ještě toho roku absolvoval s Diazem úspěšnou odvetu.

Dublinský rodák McGregor se loni vrátil do UFC po delší pauze, během níž mimo jiné absolvoval lukrativní boxerský duel s Floydem Maweatherem. Po říjnové porážce s Dagestáncem Nurmagomedovem dostal od své organizace šestiměsíční distanc a pokutu 50 000 dolarů za podíl na hromadné potyčce, jež po vyhecovaném duelu vypukla.

Kontroverze a problémy se zákonem provázejí prakticky celou McGregorovu kariéru. Naposledy byl začátkem března zatčen na Floridě za to, že vzal mobilní telefon muži, jenž se ho pokusil vyfotit.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články