Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Česko - Slovensko

Hořký návrat do oktagonu. McGregor inkasoval ve druhém kole K. O.

První porážkou K. O. skončil pro hvězdu smíšených bojových umění (MMA) Conora McGregora další návrat do oktagonu. Dvaatřicetiletý Ir na sobotním galavečeru organizace UFC v Abú Dhabí prohrál s Američanem Dustinem Poirierem v druhém kole, přestože předtím zápasu dominoval.

Connor McGregor prohrává v souboji s Dustinem Poirierem
zdroj: Reuters autor: Jeff Bottari

Stejně starý Poirier vrátil bývalému šampionovi porážku z roku 2014. McGregor prohrál popáté z 27 zápasů.

"Po tak dlouhé pauze je to těžké. Dustin je bojovník. Musím to oprášit a vrátit se. To udělám. Potřebuji aktivitu. Výborně, Dustine. Je těžké (porážku) spolknout," řekl McGregor, který prohrál druhý z posledních tří zápasů.

Slavný Ir nestačil v říjnu 2018 na Chabiba Nurmagomedova, pak loni v lednu porazil po dominantním výkonu Donalda Cerroneho. Nyní nečekaně opět neuspěl. Velký problém měl McGregor zejména s kopy na nohu, po kterých jej Poirier zatlačil na pletivo oktagonu a tvrdými údery zápas ukončil.

"Je to skvělé vítězství, které mě ale nepřekvapilo. Conor je profesionál a vzal to skvěle. Máme to 1:1, možná se utkáme znovu," uvedl Poirier, který před šesti lety prohrál s McGregorem K. O. již v prvním kole.

Na akci UFC 257 uspěl v Česku žijící uzbecký bojovník Machmud Muradov, který zvítězil nad Andrewem Sanchezem z USA a připsal si třetí výhru v UFC.

"Třetí zápas a třetí výhra na poslední chvíli, dejte mi tři měsíce a budu připraven ještě lépe. Děkuju všem, kdo mi fandíte, tohle je výhra pro moji dceru. Se svým výkonem moc spokojený nejsem, ale výhra je výhra," řekl Muradov, který zápasil po více než roce.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články