Hokejbalistům Kladna se podařil obrat, po skalpu Karviné mají vedoucí Pardubice na dohled

Finalisté loňského ročníku z Kladna si v 6. kole extraligy hokejbalistů připsali čtvrté vítězství. Na domací půdě otočili skóre, Karvinou zdolali 4:1 a na vedoucí Pardubice ztrácejí z třetího místa pouze bod. Slezané mají o čtyři body méně a zůstali osmí.

Utkání Kladno - Sudoměřice
zdroj: facebook.com/HBC Kladno

K překvapení nedošlo i přesto, že nejproduktivnější hráč hostujícího celku Jan Rosůlek prostřelil v úvodu druhé části domácího brankáře Jana Jirotku střelou z levého kruhu.

Ve 22. minutě srovnal v oslabení David Šrámek, který zužitkoval nádhernou přihrávku Milana Schnaubelta, a krátce nato si oba protagonisté role vyměnili - 2:1. Klid dodal favoritům těsně před druhou přestávkou Dominik Barnošák, jenž tvrdou ranou "golfákem" rozvlnil síť potřetí.

Slezané se sice snažili o korekci výsledku, ale Jaroslav Procházka jim v poslední minutě zasadil čtvrtý úder při hře bez gólmana.