Svět motorů

Fojtíková je potřetí za sebou domácí nohejbalovou mistryní, na domácí půdě slavil Kolenský

V Čelákovicích proběhlo mistrovství České republiky v nohejbale jednotlivců. Z vítězství se před domácím publikem radoval Michal Kolenský, mezi ženami se šampionkou stala Andrea Fojtíková z Vršovic.

Čelákovice hostily MČR v nohejbalu jednotlivců

Kolenský rozhodl o svém vítězství 2:0 v závěru obou setů. V nich přehrál vsetínského Ladislava Stupáka díky menšímu množství vytvořených chyb.

Ze svého celkově druhého titulu měl o to větší radost, že ho vyhrál před domácími fanoušky. "Diváci fandili skvěle, a jsem rád, že jsem to dotáhl," uvedl Kolenský.

Mezi ženami získala Fojtíková už svůj třetí titul v řadě. S Lucií Bálkovou z Českého Brodu sice prohrála první sadu 10:8. Poté však svůj výkon podstatně zlepšila a zbylé dva sety vyhrála jednoznačně 10:2 a 10:6.

"Popravdě, po prvním setu jsem nevěřila, že to půjde takhle rychle otočit. Ale výborně se mi povedl druhý set a pak už to jen pokračovalo," řekla Fojtíková.