Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Dvořák zná termín příští bitvy v UFC. Obrovská šance dostat se na vítěznou vlnu, říká

Další bitva českého bojovníka MMA Davida Dvořáka v prestižní organizaci UFC už zná svůj termín. Dvořák se s Američanem Mattem Schnellem utká v červnu v kanadském Vancouveru. Zápas sice ještě nebyl oficiálně potvrzený, ale Dvořák již na svých sociálních sítích sdílel grafiku s programem kanadského galavečera.

David Dvořák
zdroj: Instagram Davida Dvořáka (@dvorak.david)

"Můžu potvrdit, že jsem podepsal smlouvu, ale zatím nemůžu potvrdit soupeře. Čekáme až na oficiální potvrzení ze strany UFC. Máme jisté datum, soupeře a už i místo," uvedl Dvořák pro Hradecký deník s tím, že jeho šestý zápas v UFC se odehraje v létě.

Zatímco třicetiletý český bojovník má v organizaci na svém kontě pět zápasů, z nichž první tři vyhrál, o tři roky starší Schnell absolvoval v UFC 12 duelů, ze kterých má šest vítězství. Dvořák i Schnell v loňském roce shodně prohráli s Brazilcem Matheusem Nicolauem.

"Kdyby to byl on, tak čistě na teoretické rovině si myslím, že to je dobrý protivník. Jde o frajera, který je v UFC číslo 8, velice zkušený, má tam za sebou spoustu velkých zápasů. Pro mě by to byla obrovská šance dostat se zpátky na vítěznou vlnu, dostat se blíž k TOP 5," uvedl Dvořák, jenž v UFC poslední dva zápasy prohrál na body a v žebříčku muší váhové kategorie je desátý.

Hradecký bojovník si uvědomuje, že jej čeká extrémně náročný zápas. "Ale člověk si prostě nemůže vybírat. Já jsem si v UFC nikdy nevybíral a ani nebudu. Pokud chci být nejlepší, tak musím porážet všechny, a tohle by byl jeden z těch soupeřů, kterého bych musel na své cestě porazit," dodal Dvořák.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články