Paralympijský magazín

Čeští orientační běžci zažili nejlepší mistrovství za poslední tři roky

Glen Affric - Nejlepší mistrovství světa od roku 2012 prožili čeští orientační běžci. Ve Skotsku zaznamenali celkem šest umístění v elitní desítce, nejlepších individuálních výsledků dosáhli na krátké trati Jana Knapová a Jan Šedivý, kteří obsadili shodně deváté místo. Oba byli i členy štafet, muži v nich obsadili pátou, ženy šestou příčku. "Jsem maximálně spokojená. Výsledky jsou skvělé, víceméně ty, ve které jsem doufala," komentovala svou účast na mistrovství Knapová. Další dvě desátá místa navíc přidali Jan Procházka a smíšená sprintová štafeta.