Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Německo - Španělsko

Nejbližší program olympijského vysílání

Program vysílání - sobota 24. července

01:00 - 02:00 Házená (Německo - Španělsko)
repríza (komentuje Jiří Kalemba)

Program vysílání - neděle 25. července

03:00 - 05:00 Basketbal (Írán - Česko)
ŽIVĚ (komentují Jan Smetana a Jiří Welsch)

v přestávce Sportovní gymnastika (kvalifikace žen)
záznam (komentují Miroslav Langer a Pavla Kinclová)
Češi: Aneta Holasová

04:00 - 05:30 Tenis (Karolína Plíšková - Alizé Cornetová)
ŽIVĚ (komentuje Marek Svačina)

05:30 - 06:00 Šerm (kord mužů)
ŽIVĚ/záznam (komentuje Jiří Kalemba)

06:00 - 10:35 Silniční cyklistika (silniční závod žen)
ŽIVĚ (komentují Tomáš Jílek a Lubor Tesař)
Češi: Tereza Neumannová

07:00 - 08:30 Tenis (Petra Kvitová - Jasmine Paoliniová)
ŽIVĚ (komentuje Marek Svačina)

07:50 - 08:00 Zprávy z Tokia (Rychlý přehled)
moderuje Robert Záruba

08:00 - 08:30 Vodní slalom (kvalifikace C1 mužů a K1 žen)
ŽIVĚ (komentuje Jiří Hölzel)
Češi: Lukáš Rohan, Kateřina Kudějová

08:30 - 09:10 Střelba (vzduchová puška mužů)
ŽIVĚ (komentuje Michal Dusík)
Češi: David Hrčkulák, Jiří Přívratský

08:30 - 10:00 Stolní tenis (Kirill Gerassimenko - Lubomír Jančařík; Hana Matelová - Orawan Paranangová)
ŽIVĚ (komentují Radek Bauer a Jindřich Panský)

12:00 - 14:00 Plavání (rozplavby)
ŽIVĚ (komentuje Ondřej Zamazal)
Češi: Simona Kubová (100 m znak)

14:00 - 16:00 Basketbal (Francie - USA)
ŽIVĚ (komentují Jakub Bažant a Jakub Velenský)

16:00 - 16:20 Šerm (kord mužů)
záznam (komentuje Jiří Kalemba)

16:20 - 18:00 Basketbal (Írán - Česko)
repríza (komentují Jan Smetana a Jiří Welsch)

18:00 - 19:00 Hodina z Tokia (Velký přehled)
moderuje Robert Záruba

19:00 - 20:00 Skateboarding (finále mužů - street)
záznam (komentují Jakub Bažant a Vojtěch Všetička)

20:00 - 21:00 Vodní slalom (kvalifikace C1 mužů a K1 žen)
repríza (komentuje Jiří Hölzel)
Češi: Lukáš Rohan, Kateřina Kudějová

21:00 - 22:30 Český den v Tokiu
záznam soutěží českých sportovců

22:30 - 23:00 Střelba (vzduchová puška mužů)
repríza (komentuje Michal Dusík)
Češi: David Hrčkulák, Jiří Přívratský

23:00 - 23:30 Plavání (rozplavby)
repríza (komentuje Ondřej Zamazal)
Češi: Simona Kubová (100 m znak)

23:30 - 01:40 Triatlon (závod mužů)
ŽIVĚ (komentuje Tomáš Budka)

01:40 - 02:00 Šerm (kord mužů)
repríza (komentuje Jiří Kalemba)

02:00 - 02:25 Silniční cyklistika (silniční závod žen)
sestřih (komentují Tomáš Jílek a Lubor Tesař)
Češi: Tereza Neumannová

Hlavní zprávy