Londýn - Volnostylař Tacuhiro Jonemicu získal v kategorii do 66 kg pro Japonsko čtvrté zápasnické zlato na olympijských hrách v Londýně. Vicemistr světa napodobil tři krajanky, které triumfovaly v minulých dnech, a zajistil své zemi první mužské zápasnické zlato od Soulu 1988.
Jonemicu týden po šestadvacátých narozeninách porazil v souboji o zlato Sušila Kumara, jenž jako první Ind v historii zápasil v olympijském finále. Bronz získali Akžurek Tanatarov z Kazachstánu a Kubánec Livan López.
Poslední zápasnickou medaili v londýnské hale ExCeL vybojoval v kategorii do 96 kg Američan Jacob Varner. Bronzový medailista z mistrovství světa zdolal ve finále Ukrajince Valerije Andrijceva, o třetí místo se podělili George Gogšelidze z Gruzie a Chetag Gazjumov z Ázerbájdžánu.