Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Bývalý motocyklový jezdec Šembera se pokusil o sebevraždu

Brno - Bývalý motocyklový jezdec Lukáš Šembera, který je po nehodě od roku 2009 upoutaný na invalidní vozík, se pokusil o sebevraždu. S odkazem na dva zdroje z jeho okolí o tom informovala MF Dnes, zprávu dnes potvrdil jeho bratr Michal.

Lukáš Šembera
zdroj: Isifa/LN autor: Tomáš Hájek

Devatenáctiletý Šembera leží v brněnské vojenské nemocnici, která však informaci nepotvrdila. "Nemáme od pacienta ani rodiny pravomoc sdělovat údaje o jeho stavu," tlumočil sekretariát sdělení ředitele nemocnice Antonína Vodáka.

Otec Jiří Šembera stav svého syna, který v úterý zveřejnil status na sociální síti Facebook, který zněl "nenávidím všechno", neupřesnil. Jeho druhý syn Michal ale informaci v rozhovoru pro Deník potvrdil.

"Nebudu to popírat. Chci, aby všichni věděli, že je v pořádku. Pomalu se z toho dostává," řekl Michal Šembera. Další podrobnosti ale neuvedl. "Chtěli jsme, aby zpráva zůstala jen v rodinném kruhu. Není to ideální pro nás ani pro Lukáše. Pomohlo by mu, kdyby ho všichni nechali odpočinout," tlumočil přání rodiny.

Šembera, který se v šestnácti letech prosadil do seriálu mistrovství světa a startoval v kategorii do 125 ccm, se zranil před třemi lety při exhibičním závodě na pitbicích na brněnském výstavišti. Po pádu a nárazu na obrubník si rozdrtil pátý a šestý obratel a ochrnul na spodní část těla.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy