Snowboardisté se ve Špindlu loučili se sezonou

Špindlerův Mlýn - Se zimou se v tradiční exhibici ve Špindlerově mlýně loučili snowboardisté. Klíče od minulé sezony zahodili stylově přehlídkou akrobatických triků nebo působivým hromadným sjezdem červené sjezdovky. Z řad registrovaných závodníků přijel i Jan Nečas, který jako první Čech dokázal skočit triple na snowboardu. Letošní novinkou byl hromadný start závodu downhill race, kterého se zúčastnilo téměř 200 závodníků z Česka i zahraničí.

Nahrávám video
Snowboardisté se rozloučili se sezonou ve Špindlerově Mlýně
Zdroj: ČT sport