Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Bedřichovské třicítce už posedmé kraloval Ročárek

Bedřichov – Jako součást programu Jizerské padesátky, která je na programu v neděli, se jel 15. ročník Bedřichovské třicítky. Na startu byl i držitel Koruny Himaláje horolezec Radek Jaroš a společně s ním vyrazilo do závodu dalších šest stovek lyžařských profesionálů i nadšenců. Na zmrzlém sněhu už posedmé v řadě zvítězil Jiří Ročárek, druhý dojel Němec Toni Escher a třetí skončil majitel olympijského bronzu z Vancouveru Jiří Magál. Hlavní závod sledujte v neděli živě od 8:20 na ČT sport a na našem webu.

Víkend Jizerské padesátky načal vítězně Ročárek

Vodičem v závodech dětí byl mistr světa na 50 kilometrů Martin Koukal, který v jedné kategorii provázel i svého syna Sebastiana. V podvečer pak měl premiéru sprint soupaž na 1 500 metrů. Dušana Kožíška porazil Jan Bartoň.

Bedřichovská třicítka, závod v běhu na lyžích volnou technikou v rámci Jizerské padesátky:

Muži: 1. Ročárek (Fischer Subaru Team) 1:08:18,2, 2. Escher (Něm.) -11,7, 3. Magál (Fischer Racing Team) -1:02,2.

Ženy: 1. Moravcová (Fischer Racing Team) 1:17:34,7, 2. Bořutová (Salomon Skigo Team) -4:04,7, 3. Jetmarová (Ski Klub Jablonec n.N.) -4:47,4.